Drobečková navigace

Úvodní stránka > Historie > Události, akce

Události, akce

Slavnostní koncert

Svazek obcí Prostějov - venkov pořádá v neděli 27.3.2011 v kulturním domě v Kralicích na Hané slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice. Srdečně zveme všechny občany na tuto kulturní akci.

Slavnostní koncert

Slavnostní otevření cyklostezky v Kralicích na Hané

V sobotu 23.května 2009 v 10.00 hod.(Prostějovská ulice) bude slavnostní přestřižení pásky na nově vybudované cyklostezce Kralice na Hané - Prostějov. Trasa jízdy: Kralice na Hané - Prostějov - Bedihošť - Hrubčice - Biskupice (občerstvení) - Hrdibořice - Štětovice - Vrbátky - Kralice na Hané. Cyklobus vyjíždí v 8.30 hod z Olomoce(Sidia) přes Mostkovice do Kralic na Hané. Zveme všechny občany na výše uvedenou akci.
Případné dotazy na email: mestys@kralicenahane.cz

leták

leták

Volby do Evropského parlamentu 5.6.6.2009

Pokyn starosty

Pálení čarodějnic dne 02.05.2009

Originální přílet jedné čarodějnice
Dne 02.05.2009 pořádá TJ Sokol Kralice na Hané pálení čarodějů, čarodějnic a čarodějniček v sokolském parku. Slet všech čarodějnických maškar je nařízen před budovu sokolovny v 15.30. Je zajištěno občerstvení. V pozdnějších hodinách po setmění vystoupí Ostravská agentura s ohnovou šou. Nebude ani chybět diskotéka pod vedením Romana Fojtíka.

Beseda s důchodci dne 19.04.2009

Beseda s důchdci, závis do kroniky
Dne 19.04.2009 ve 14 hodin 30 minut se uskuteční v Kulturním domě v Kralicích na hané Beseda s důchodci. Ja připraven kulturní program. Vystoupí děti z mateřské a základní školy a navštíví nás Podbeskydská agentura Mořkov s programem "Dostaveníčko" pod vedením PhDr Vítěslava Černocha. Jedná se o písničkový a vypravětský pořad v doprovodu s harmonikou.

http://www.agenturacernoch.cz/