Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1
Stezka pro rodiny - Skalka
2 3 4
Kamenictví JK 4. 5. 2024
5
6 7 8
Pouť k Panně Marii Dubské
9
Výluka Olomouc - Nezamyslice 9. - 10. 5. 2024
10
Zápis do MŠ Kralice na Hané
Výluka Olomouc - Nezamyslice 9. - 10. 5. 2024
Nabídka práce - Městys Kralice na Hané - Údržba veřejných prostranství
Nabídka brigády - Městys Kralice na Hané - Údržba veřejného prostranství
Nabídka práce - G4S strážný
11 12
13
Rezervace sportovišť
14
Krátkodobá změna otevírací doby - Česká pošta Kralice
15
Krátkodobá změna otevírací doby - Česká pošta Kralice
16
Krátkodobá změna otevírací doby - Česká pošta Kralice
Prodej zeleniny a ovoce - 16. 5. 2024
17
Krátkodobá změna otevírací doby - Česká pošta Kralice
18
Kamenictví JK - 18. 5. 2024
ZD Kokory - prodej 18. 5. 2024
19
20
Odečty elektroměrů
21
Odečty elektroměrů
22
Výluka na trati Olomouc - Nezamyslice 22. 5. - 24. 5. 2024
Odečty elektroměrů
Odečty elektrické energie - Kraličky
23
Odečty elektrické energie - Kraličky
24 25
Živé pasti - Flora Olomouc
26
Skalka - zahájení sezóny, žehnání pramenům
27 28
Provoz na dálnici D46
29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Úřad městyse > Organizační struktura

Organizační struktura

Obecní úřad

Karel Labonek
starosta

starosta@kralicenahane.cz

tel. +420 724 861 086

Šárka Soušková

místostarosta

mistostarosta@kralicenahane.cz

tel. +420 602 367 927

Soňa Švédová
hospodářka, matrikářka
s.svedova@kralicenahane.cz
+420 582 368 925

Ivana Nováková

administrativní pracovnice

mestys@kralicenahane.cz
+420 582 368 925

Zastupitelstvo

Mgr. Veronika Petrželová Bašná Společně pro Kralice
Mgr. et Mgr. Radka Coufalová Společně pro Kralice
Josef Špaček Společně pro Kralice
Karel Labonek Správná Volba
Ing. Leoš Grossert Správná Volba
Šárka Soušková Koalice pro Kralice
Marcela Trnavská Nezávislí 2022

Ing. Jiří Svozil 

ODS

Ing. Petr Neoral

ANO 2011

Finanční výbor

  • předseda: Josef Špaček
  • členové: Kateřina Kolářová, Margita Gottvaldová

Kontrolní výbor

  • předseda: Ing. Leoš Grossert
  • členové: Robert Koleňák, Nicole Spíchalová, DiS.

Stavební komise

  • předseda: Jan Kubalák
  • členové: Ing. Jiří Svozil

Školská komise

  • předseda: Marcela Trnavská
  • členové: Marika Petrželová, Markéta Smýkalová

Sociálně právní komise

  • předseda: Bc. Lucie Kubaláková
  • členové: Mgr. Iva Klevetová

Kulturní komise

  • předseda: Jana Přidalová
  • členové: Olga Holubová DiS., Kateřina Labonková 

Sportovní komise

  • předseda: Ing. Petr Neoral
  • členové: Jiří Macháček

Komise pro krizové situace

  • předseda: Michael Richter
  • členové: Ing. Michal Skulník